Sleva!

Vánoční kolekce vín 2023

Original price was: 1,470.00 Kč.Current price is: 1,180.00 Kč.

Připravili jsme pro vás vína do speciální Vánoční kolekci vín. Letošní Vánoce vám zpříjemní 6 vín z našeho vinařství včetně dárků v podobě našeho domácího želé a přání k vánocům. Vína jsme vybírali tak, aby se stala skvělými společníky ke slavnostním příležitostem, nebo jako ideální dárek pod stromeček pro milovníky vín.

Doručení ZDARMA: Dnes ve Znojmě, Pozítří po celé ČR

Katalogové číslo: VANOCE-KOLEKCE Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Vánoční kolekce vín nabízí pestrou nabídku vín. Pro blížící se adventní čas se bude hodit první mladé víno, které nabízí zajímavou aromatiku s lehkým zbytkovým cukrem. Následuje polosuchý Sauvignon z Kraví hory (nejznámější viniční trať na znojemsku). Specialitou v naší Vánoční kolekce jsou dvě vína, jejichž vinifikace probíhala v betonovém vejci. Zajímavé zpestření nabídne Tramín z AKÁTové sudu. Co by to bylo za vánoční kolekci, když by v ní nebylo červené víno, které k zimnímu období neodmyslitelně patří a proto jsme vybrali velmi oblíbený Dornfelder.

 

Obsah vánoční kolekce

Cena kolekce

Běžná cena kolekce je 1 470 Kč. Kolekci lze do 31.12.2023 zakoupit za zvýhodněnou cenu 1 180 Kč včetně dopravy ZDARMA.

 

Děkujeme za vaši přízeň v roce 2023 a za celý tým Vám přejeme krásné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2024 nejen u skleničky našeho vína.

Další informace

Hmotnost 8 kg
Rozměry 44 × 34 × 9 cm

Mohlo by se Vám líbit…