Degustace vína ze Znojma

To musíte ochutnat

Poznejte víno z blízka

Vinařská akce: Festival otevřených sklepů

Znojmo a okolí

Degustace vína ze Znojemské podoblasti si můžete vychutnat v historickém vinném sklepě v malebné sklepní uličce ve Chvalovicích.

Nabízíme možnost prohlídky jednoho z nejstarších sklepů v této uličce spojenou s degustací vína dle vlastního výběru nebo na doporučení našeho sommeliéra.

Přijďte ochutnat, nakoupit, posedět u skleničky  vína pod pergolou, prohlédnout si historické i moderní sklepy.

Můžete si užít i výhled na vinohrady v blízkém okolí, s dětmi navštívit ptačí stezku nebo lanové centrum případně se podívat na vojenské bunkry.

Ve vinném sklepě, který najdete ve Chvalovicích pořádáme ochutnávky vína s celovečerním posezením. Po vzájemné domluvě je možnost dopravy většího počtu osob ze Znojma (kapacita auta je 7 osob a řidič).

Pokud máte zájem o degustaci, napište na e-mail [email protected] nebo zavolejte na tel. 603 224 210 a zarezervujte si termín ještě dnes.

Degustace vína

  • ochutnávka ve vinném sklepě, vinohradu nebo u zákazníka
  • zážitková gastronomie s vínem
  • celovečerní posezení ve sklepě
  • ochutnávka vína dle vlastního výběru
  • možnost ochutnat víno přímo ze sudu
  • degustační sada až do domu

Volná degustace vína

Ochutnávka vín bez výkladu vinaře. Stačí přijet a vybrat si vína přímo ze sklepa, která budete chtít ochutnat. Takto vybraná vychlazená vína si můžete volně degustovat pod pergolou nebo ve sklepě.

Řízená degustace vína

Degustace zahrnuje komentovanou ochutnávku vín a výklad o historii vinařství. Součástí může být i občerstvení v podobě rautu případně i cimbálová muzika.

Ochutnat vína můžete přímo ve vinohradu nebo ve vinném sklepě ve Chvalovicích.

Degustaci objednávejte vždy předem, našim potvrzením se stává pro obě strany závaznou.

Ochutnejte vína z Moravy, vína ze Znojma

Užijte si degustaci přímo s vinařem

Pronajměte si sklípek jen pro sebe

Máte chuť si uspořádat soukromý večírek ve vinném sklípku s našim vínem? Pak využijte možnosti pronájmu našeho sklípku s volnou degustací vína. A užijte si večer ve sklípku, který bude celý „váš“.

Pronájem vinného sklepa nabízíme pro malé i velké akce – firemní akce, rauty, teambuildingy, svatby, oslavy, narozeniny, …

Vinný sklep pronajímáme skupině max. 30 osob s možností venkovního posezení (venkovní stoly pro 30 osob) a grilování. Ve vstupní lisovně vinného sklípku je stůl pro 9 osob. V samotném pískovém sklepě u sudů je další možnost posezení ve dvou chodbách pro 9 osob nebo 30 osob.

V samotném vinném sklepě zažijete pravou vinařskou atmosféru. Najdete zde dřevěné sudy, nerezové nádoby, betonové vejce a kóje s láhvemi, které budou i součástí degustace. Pro lepší orientaci vám k vybraným 10 vínům připravíme detailní popisy včetně vůní, chutí, zbytkových cukrů, kyselinek apod.

Občerstvení

Rádi pro vás přichystáme tradiční moravské pohoštění formou studeného a teplého domácího rautu (včetně řízků, škvarků, tlačenky, pomazánek, sýrů apod.), popř. něco z grilu. Vše servírujeme na tradičních dřevěných prknech.

Vinný sklep Chvalovice